LISTA PROJEKTÓW NIEDOPUSZCZONYCH POD GŁOSOWANIE
W RAMACH POLKOWICKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2022

23 Budowa drewnianej altany przy świetlicy wiejskiej w Żukowie

Budowa drewnianej altany przy świetlicy wiejskiej w Żukowie. Projekt obejmuje przygotowanie terenu w tym budowę ścieżki, wybrukowanie miejsca na altanę, zakup wraz z montażem wiaty grillowej o średnicy od 4 do 5 metrów. Wiata będzie wyposażona w Ławki oraz stół.

25 Zakup używanej kompletnej hali pneumatycznej na 2 korty tenisowe dla mieszkańców Gminy Polkowice z przeznaczeniem do sezonowego montażu na okres jesienno-zimowy w celu całorocznego wykorzystania kortów tenisowych.

Projekt zakłada zakup kompletnej hali pneumatycznej, potocznie nazywanej „Balonem” na dwa korty tenisowe z przeznaczeniem do sezonowego montażu w celu całorocznego wykorzystania kortów tenisowych. Celem projektu jest rozwiązanie problemów mieszkańców Gminy Polkowice z dostępem do kortów tenisowych w okresie jesienno-zimowym. Postawienie takiego obiektu stwarza warunki dzieciom i młodzieży do rozwoju i uprawiania dyscypliny tenis ziemny przez cały rok.

28 Pracownia ceramiki

Projekt będzie polegał na zakupie pieca do wypalania ceramiki, dzięki czemu będzie mogła powstać pracownia ceramiki w świetlicy wiejskiej w Moskorzynie

30 Budowa oświetlenia drogi położonej w Nowej Wsi Lubińskiej

Projekt dotyczy budowy oświetlenia drogi łączącej drogę powiatową przechodzącą przez miejscowość z drogą wewnętrzną przebiegającą przez Nową Wieś Lubińską.